Contact

mail@gemini-theme.com
+ 001 0231 123 32

Info

All demo content is for sample purposes only, intended to represent a live site. Please use the RocketLauncher to install an equivalent of the demo, all images will be replaced with sample images.

pbb-wzajemne-zaufanieWzajemne zaufanie

Zaufało nam już ponad 600 średnich i wielkich przedsiębiorstw. Należą do nich spółki giełdowe, przedsiębiorstwa państwowe, firmy leasingowe, instytucje kredytowe, generalni importerzy samochodów, przedsiębiorstwa spedycyjne, transportowe i inne. Wiele z nich to tak jak my czołowe firmy w swojej branży.

Posiadamy w kraju rozbudowaną sieć współpracowników, co podnosi sprawność naszej współpracy z Klientami. Bez względu na miejsce prowadzenia działalności jesteśmy zawsze blisko Klienta.

Chronimy majątek naszych klientów, ich przychody i zyski oraz zdrowie i życie pracowników. Dzięki zminimalizowaniu ryzyka wystąpienia szkód oraz skutecznym procedurom ich likwidacji gwarantujemy ciągłość funkcjonowania przedsiębiorstwa, które podjęło z nami współpracę.

Nasze programy ubezpieczeniowe realizujemy wyłącznie we współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, których pozycja rynkowa i reputacja nie budzi żadnych zastrzeżeń.

PBB

Arrow
Arrow
Slider