Contact

mail@gemini-theme.com
+ 001 0231 123 32

Info

All demo content is for sample purposes only, intended to represent a live site. Please use the RocketLauncher to install an equivalent of the demo, all images will be replaced with sample images.

pbb wygodaWygoda

Właściciele i menadżerowie firm coraz lepiej rozumieją, że w kontakcie z towarzystwami ubezpieczeniowymi niezbędny jest doradca, który będzie reprezentował ich interesy, negocjował wysokości składek, doradzał, nadzorował i monitorował przebieg wdrożonego programu ubezpieczeniowego.

Doradca, który będzie profesjonalnie zarządzał ryzykiem i tworzył nowatorskie rozwiązania ubezpieczeniowe.

Doradca, który przejmie pełną odpowiedzialność za ubezpieczeniowe projekty ochrony i będzie partnerem w sytuacji zagrożenia czy też szkody ubezpieczeniowej. Polskie Biuro Brokerskie jest właśnie takim profesjonalnym doradcą.

Polskie Biuro Brokerskie reprezentuje interesy swoich Klientów w towarzystwach ubezpieczeniowych.

W interesie naszej firmy leży, aby program ubezpieczeniowy zapewnił Klientowi maksimum korzyści. Jesteśmy przygotowani do realizacji najbardziej unikalnych potrzeb naszych Klientów. Często sami je wskazujemy monitorując najnowsze rozwiązania na rynku ubezpieczeniowym.Szczególną uwagę przykładamy do ciągłego podnoszenia kwalifikacji przez kadrę naszych specjalistów oraz wzmacniania jej składu osobowego. Pozwala nam to na kreowanie najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych dla naszych Klientów.

 

PBB

Arrow
Arrow
Slider