Contact

mail@gemini-theme.com
+ 001 0231 123 32

Info

All demo content is for sample purposes only, intended to represent a live site. Please use the RocketLauncher to install an equivalent of the demo, all images will be replaced with sample images.

Szanowni Państwo !

Jest mi bardzo miło przedstawić
Polskie Biuro Brokerskie Sp. z o.o.

Obsługujemy powyżej 600 podmiotów gospodarczych.
Należymy do czołówki biur brokerskich w Polsce i tworzymy doświadczony oraz w pełni profesjonalny zespół. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie kompleksowej obsługi ubezpieczeniowej firm, tworząc programy dopasowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki działania Klienta. Oddaję do Państwa dyspozycji zespół profesjonalistów działających na terenie całego kraju, który sprawnie i rzetelnie oceni potrzeby ubezpieczeniowe.

Nasze motto to Minimum ryzyka maksimum satysfakcji.

Jestem przekonany, że współpraca z Polskim Biurem Brokerskim będzie dla Państwa satysfakcjonująca i przyniesie wymierne korzyści.

Z wyrazami szacunku

Mariusz Orłowski
Prezes Zarządu.

Witaj w PBB

Wybierając Polskie Biuro Brokerskie Sp. z o.o. do reprezentowania w zakresie kompleksowej obsługi ubezpieczeniowej, otrzymacie

broker wroclawPaństwo gwarancję indywidualnego programu dopasowanego do specyfiki prowadzonej działalności, gwarancję skutecznej ochrony, optymalizacji kosztów, pełną pomoc w procesie likwidacji szkód oraz dostęp do najnowszych propozycji pojawiających się na rynku ubezpieczeniowym.

Działamy szybko i skutecznie, jesteśmy zawsze tam gdzie jest nasz Klient, a dowodem jakości naszej pracy jest grupa 600 podmiotów gospodarczych, która nam zaufała.

 

Program audytowy
Program audytowy tworzony przez zespół do oceny ryzyka, odpowiedzialny za analizę prowadzonej działalności gospodarczej Klienta, w kontekście występujących zagrożeń.
Program kompleksowej
Program kompleksowej ochrony tworzony przez zespół fachowców do tworzenia projektów ubezpieczeniowych (najszersze, optymalne zakresy ochrony przy maksymalnie niskich stawkach).
Program prewencyjny
Program prewencyjny tworzony przez specjalistę od budowy systemów zabezpieczających (uzyskanie środków prewencyjnych dla firmy , projekt oraz nadzór).
Program EU
Program EU wspomagający, tworzony przez zespół odpowiedzialny za pozyskiwanie środków finansowych z Unii Europejskiej.
Program ochrony ubezpieczeniowej
Zarządu polegający na budowie szerokiego, indywidualnego dla danego Zarządu projektu, obejmującego ryzyka związane z ochroną zdrowia jego członków oraz ryzyka związane z wykonywaniem obowiązków spoczywających na Zarządzie.
Program likwidacji szkód
Program likwidacji szkód tworzony przez zespół odpowiedzialny za przejęcie wszystkich działań w momencie zaistnienia szkody, począwszy od zgłoszenia, poprzez wykonanie dokumentacji, aż po reprezentację Klienta przy ewentualnym występowaniu w sądzie.
Arrow
Arrow
Slider